ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTUK
İzmir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
21 Ekim 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/i1.jpg)
Şubemiz tarafından İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü'nde 1. sınıf öğrencilerine yönelik Mühendisliğe Giriş dersi verildi.
19 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen derste Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreteri Evrim Aksoy tarafından Oda ve meslek tanıtımı içerikli bir sunum yapılarak öğrencilerden gelen sorular yanıtlandı.