V. İSİG SEMPOZYUMU 21-22 Mayıs'ta!

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

18 Mayıs 2021

21-22 Mayıs 2021 tarihlerinde Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından çevrimiçi olarak yapılacak olan V. İSİG Sempozyumuna davetlisiniz.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak bu sene beşincisini düzenleyeceğimiz İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği Sempozyumu‘nda dünyada yaşanılan covid 19 pandemisini, covid 19 un işçi sağlığı ve iş güvenliği alanına etkileri ile teknik ve hukuki süreçlerde karşılaşılan sorunlara çözüm önerilerinin oluşturulması amaçlanmaktadır.

Kamu kurumu niteliğinde bir meslek odası olmanın sorumluluk ve bilinciyle, ülkemizde kanayan bir yara olan işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda geliştirici ve iyileştirici çalışmalarda bulunmayı toplumsal bir sorumluluk olarak görmekteyiz. Covid 19 sürecinde çalışma şartları kölelik sistemine dönen işyerlerini, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu‘nu, İSİG alanında saha uygulamalarının sorunlarını ve tüm çalışma yaşamını sempozyum boyunca değerlendireceğiz.

21-22 Mayıs 2021 tarihlerinde Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından online çevrimiçi olarak yapılacak olan sempozyuma- mühendis, mimar ve şehir plancılarının, işçilerin, iş güvenliği uzmanlarının, iş yeri hekimlerinin, iş yeri hemşirelerinin, öğrenci arkadaşlarımızın ve tüm İSİG emekçilerinin katılım sağlamasını ve bu alandaki sorunları hep beraber tespit ederek çözüm önerileri oluşturmayı umuyoruz.

Detaylı bilgi için:  https://makina.mmo.org.tr/Etkinlik/6236