Tarsus Belediyesi ziyaret edildi ve Asansör Kontrolleri için Protokol imzalandı.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
30 Ocak 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/27321_17_20_08_0.jpg)
Makina Mühendisleri Odası Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı, Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile birlikte 29 Ocak 2013 tarihinde Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin KOCAMAZ ziyaret edildi. Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin KOCAMAZ ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Mersin Şube Başkanı Alper TURNA arasında asansör protokolü imzalandı.