Sanayi Kazanları Personel Yetiştirme Kursu Başladı.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Mart 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/4726_17_15_08_0.jpg)
19 Mart 2009 tarihinde Borpanel firmasında çalışan personele yönelik Mak. Müh. İbrahim ZARALIOĞLU tarafından "Sanayi Kazanları Personel Yetiştirme Kursu" düzenlenmektedir. Kursumuz, ısı üretim merkezlerinde çalışanların belli bir eğitimden geçirilerek daha güvenli çalışmalarını ve ekonomik yanmanın sağlanmasıyla çevre ve hava kirliliğinin en önemli etkilerinden biri olan yakıt tüketiminin azaltılmasını amaçlamıştır.