NERMİN-MEHMET ÇEKİÇ ANADOLU LİSESİ`NDE MESLEK TANITIMI
Ankara Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
10 Nisan 2014
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Liselerde eğitim gören ve meslek seçiminde dönüm noktasında olan gençlere yönelik olarak, şubemize kayıtlı mesleklerin tanıtımı için, 9 Nisan 2014 tarihinde Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi?nde öğrencilerle birlikteydik.
Şubemiz teknik görevlileri Ali Göktaş ve Barış Ayyıldız`ın yanısıra, MMO Ankara Şubesi UHUM Meslek Dalı komisyonundan Özlem Sinem ÖZÇAKMAK tarafından Makina, Endüstri ve UHUM meslek tanıtımları yapılarak, gençlere bu meslekler hakkında genel ve açıklayıcı bilgiler verilerek, iş imkanları hakkında açıklamalarda bulunuldu. Ayrıca meslek yaşantısında Oda?ların öneminden bahsedilerek, gençlerin merak ettikleri sorular cevaplandırıldı.