MUAYENE PERSONELİ PERİYODİK KONTROL VASIFLANDIRMA EĞİTİMLERİ ANKARA'DA YAPILDI
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/36548_15_27_37_0.jpg)
Periyodik Kontrol Muayene Personeli Vasıflandırma Eğitimi, 9-15 Haziran 2014 tarihlerinde TMMOB Öğrenci Evi?nde gerçekleştirildi.
MMO Sekreter Üyesi Ercüment Çervatoğlu, Şube Müdürü Cenk Lişesivdin ve Şube Periyodik Kontrol Birim Sorumlusu İlker Küpeli`nin de izlediği eğitimlere, Şubemizden teknik görevliler İbrahim Özbay, Alper Topçu, Taner Irmak, Hakkı Elmalıoğlu, Burak Dedeoğlu, Süleyman Kahraman, Hasan İçli, Murat Deniz, Volkan Duman, Burak
Yılmaz ve Selim Canberk Soydan katıldı. Eğitime katılan teknik görevlilerimiz, eğitim sonunda yapılan sınavlara da katılarak, AKM kapsamında verilen hizmet alanlarında vasıflandırıldı. 13 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilen ve Şube Başkanımız Sadettin Özkalender`in de eşlik ettiği eğitim kapsamında, Wenta Makina ve BVS Bülbüloğlu Vinç Sanayi fabrikaları ziyaret edildi. Ziyarette eğitime katılan tüm teknik görevli personel, imalat süreçlerini yerinde gözlemleme imkanı bularak, yetkililerden bilgi aldılar.