İlkadım Kent Konseyine Katılım Sağlandı.
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
12 Mart 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
11 Mart 2010 tarihinde İlkadım Kent Konseyi Binasında "Trafik ve Güvenlik Çalışma Grubu" toplantısına katılım sağlandı. Şubemiz adına MMO Samsun Şube Başkan Yardımcısı Özkan ER katılırken toplantıda trafik planlaması, otopark, trafik ile ilgili alt yapı çalışmaları, yaya ve araç yollarının bakım ve onarımı, sinyalizasyon sistemleri, trafik işaret ve işaretçileri ve durakların işlevlik kazanması konuları görüşülmüştür.