Öğrenci Üyelerimize Yönelik Teknik Geziler Düzenlendi
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
13 Aralık 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/26356_13_29_59_0.jpg)
MMO Gaziantep Şube olarak; Öğrenci Üyelerimizin aldıkları eğitimleri pekiştirmelerini sağlamak amacı ile 23 Kasım 2012 tarihinde Tüfekçi Makina, 30 Kasım 2012 tarihinde Sanko Makina ve 7 Aralık 2012 tarihinde de Merinos Halı işletmelerine teknik geziler düzenlendi. Teknik Gezilerimize ; Gaziantep Üniversitesi Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümünde okuyan yaklaşık 70 öğrenci üyemiz katıldı.