KAHRAMANMARAŞ BAŞKONUŞ YAYLASI GEZİSİ DÜZENLENDİ.
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/60.1_1.jpg)
Üyelerimize ve yakınlarına yönelik Kahramanmaraş Başkonuş Yaylası Gezisi düzenlendi.
09 Haziran Pazar günü, Kahramanmaraş Başkonuş Yaylasına gezi düzenlendi. Kahramanmaraş‘ın en gözde ve yeşillikler içerisinde bir tabiat harikası olan yaylada, üyelerimiz ve yakınları yoğun iş temposu ve kent yaşamından uzak doğa ile baş başa bir gün geçirme fırsatı buldular. Gezide ayrıca patika yollardan ve çamların arasından doğa yürüyüşü yapılarak Seyrengeç tepesine çıkıldı. Yaklaşık 2000 m. yükseklikten, baraj gölünün mavilikleri ile doğanın yeşilinin iç içe girdiği eşsiz manzarada, dinlenme, çay içme, sohbet etme, fotoğraf çekme gibi aktivitelerin sonunda tekrar yaylaya inildi. Yeşillikler ve temiz hava içerisinde gün boyu süren yayla gezisi, akşam saatlerinde Gaziantep`e dönülerek sonuçlandırıldı.