IV. GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ SEMPOZYUMU VE SERGİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
09 Kasım 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/5840_17_09_22_0.jpg)
TMMOB Makina Mühendisleri Odası'nın "Güneş Bizim İçin Çalışıyor" ana teması ile düzenlediği IV. Güneş Enerjisi Sistemleri Sempozyumu ve Sergisi,6 -7 Kasım 2009 tarihlerinde, Mersin'de gerçekleştirildi. Sempozyuma Şube Başkanınımız Ali PERİ, Şube Saymanı Gürcan ÜLGEY ve Şube Sekreteri Orhan T.OKUDUCU katıldı.