Gaziantep Valisi Erdal ATA Makamında Ziyaret Edildi.
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
21 Ekim 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/18469_11_04_36_0.jpg)
21 Ekim 2011 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuz, Gaziantep Valisi Erdal ATA?yı makamında ziyaret etti.Ziyarete Şube Başkanı Başar KÜÇÜKPARMAK, Şube Başkan Vekili Yunus AKSOY, Şube Saymanı Fehmi BELPINAR, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Gürcan ÜLGEY, Esra Çelik ve Şube Müdürü Kerem YELEKÇİ katıldılar.Oda çalışmaları hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı ziyaret, Gaziantep Valisi Erdal ATA?ya yeni görevinde başarı dilekleri ile sonuçlandırıldı.