BİNALARDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ ve ISI YALITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
24 Ocak 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/27253_14_37_10_0.jpg)
15 Ocak 2013 tarihinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda, WWF Türkiye ( Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından Binalarda Enerji Verimliliği ve Isı Yalıtım Semineri düzenlendi.
Seminerin açılış konuşmasında Şube Sekreteri Orhan Tevfik OKUDUCU söz aldı ve Üyemiz M. Hilmi ÖZTEMİR tarafından da "Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Binalarda Kullanımı" konulu sunum yapıldı.