Duyurular

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

2. yılına doğru ilerlediğimiz COVİD-19 pandemisi nedeniyle zor günlerin içerisindeyiz. Hem sosyal hem de iş yaşantılarımızda daha önce hiç olmadığı kadar büyük kısıtlamalara gittiğimiz bir dönem yaşadık. Bu süreçte birçok üyemizi de pandemi nedeniyle kaybettik.

9 Haziran 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun”un 10. maddesinin 10. fıkrası ile üyelerimizin aidat borçları da yapılandırma kapsamına alındı.

Daha güçlü bir sektörel birliktelik yaratmak adına, 28 Eylül 2019 tarihinde ilki düzenlenmiş olan ve ‘`Tahribatsız Muayene`` sektörüne yönelik önemli konuların anlatılacağı, tartışılacağı ve sonuçların teknik bilgiler ışığında 19-20 Kasım 2021 tarihinde düzenlenecek olan ‘`XII.