TMMOB İL KORDİNASYON KURULUNDAN EYLEMLİK ÇAĞRISI
Diyarbakır Şubesi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
TBMMM GENEL KURULUNDA GÖRÜLÜŞEN TORBA YASAYLA KARŞI 81 İLDEN GELİP TBMM`Yİ KUŞATIYORUZ.
TBMM Genel Kurulun‘da görüşülmeye başlanan "Torba Yasası‘na karşı DİSK,KESK,TMMOB ve TBB tarafından 81‘ilde Geliyoruz. TBMM‘ni Kuşatıyoruz." adı altında bir eylemlik gerçekleştirilecektir. 1 Şubat 2011 Salı günü Diyarbakırdan Ankara‘ya doğru yola çıkacak yürüyüş kolu 3 Şubat 2011 Perşembe günü Ankara‘da olacak ve TBMM önünde kitlesel bir basin açıklaması gerçekleştirilecektir. Eyleme katılmak isteyen üyelerimizi şubemize başvurmaları gerekmektedir.