KADIN KOMİSYONUMUZ &8220;TOPLUMSAL CİNSİYET VE HAKLARI KONULU EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLİYOR
Diyarbakır Şubesi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/11940_11_59_18.jpg)
Şube kadın komisyonumuz “Toplumsal Cinsiyet ve Haklar” Konulu eğitim semineri düzenliyor. Sosyal Araştırmacı Handan Coşkun tarafından verilecek seminer, 4 Aralık (cumartesi) 10:00-16:00 saatleri arasında Sümerpark (Çocuk Destek Merkezi) eğitim salonunda gerçekleştirilecek etkinliğe, tüm üyelerimiz davetlidir.