DİYARBAKIR ŞUBE'DE BEP TANITIMI SEMİNERLERİ
Diyarbakır Şubesi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
MİEM GÖZETİM KRİTERLERİ KAPSAMINDA DİYARBAKIR ŞUBE'DE AŞAĞIDA BELİRTİLEN SEMİNER DÜZENLENECEKTİR. 2010 YILI SMM/YETKİ BELGENİZİN VİZESİNİ YAPMANIZ İÇİN YETERLİ PUANA SAHİP DEĞİLSENİZ VEYA 2011 YILI SMM/YETKİ BELGENİZİN VİZESİNİ YAPMANIZ İÇİN İLGİLİ ETKİNLİKLERE KATILARAK YETERLİ PUAN SAĞLAYABİLİRSİNİZ
1
16.06.2010
09.30-12.00
Binalarda enerji Performans Yönetmeliği Tanıtım Semineri
Ali İNCE
DİYARBAKIR ŞUBE
Katılımcılara; Mekanik Tesisat alanında 20 PUAN verilecektir.