ŞUBE EŞGÜDÜM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bursa Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
10 Ekim 2022
Şubemizin 9 aylık çalışmalarının değerlendirmek amacıyla, 08 Ekim 2022 Cumartesi günü Şube Yönetim Kurulu, Temsilcilik Yürütme Kurulları, Oda Organlarında yer alan üyelerimiz, Teknik Görevliler ve TİS kapsamında çalışanlarımızın katılımıyla TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şube Konferans Salonu’nda Şube Eşgüdüm Toplantısı gerçekleştirildi.
Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İhsan Taşkınsel’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Emine Kaya’nın Şube çalışmaları ve mali durum hakkında bilgilendirmesi ile devam etti. Toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerinin sunmalarıyla sona erdi.