Mmo Yayın/Kütüphane Görevlileri Örgüt İçi Eğitimi Gerçekleştirildi
Bursa Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
08 Mayıs 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Odamız yayın faaliyetlerinde yaşanan aksaklık ve hataların giderilmesi, yeni çalışmaların programlanması, yayın çalışmalarının standardize edilmesi ve kütüphane uygulamasının tüm birimlerimizde yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen 8 Mayıs 2009 tarihinde Ankara Şube MİEM salonunda bir günlük örgüt içi eğitime Şubemizden Teknik Görevli Emre ÇALIŞKAN katılmıştır.