PROF.DR. ÖMER ERCAN ATAER'İ KAYBETTİK
Ankara Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Ekim 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/5472_18_14_10_0.jpg)
Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü değerli öğretim üyelerinden, Odamız üyesi (4346) Prof.Dr. Ömer Ercan ATAER geçirdiği ani rahatsızlık sonucu 17 Ekim 2009 Cumartesi günü gecesi aramızdan ayrılmış ve 18 Ekim 2009 tarihinde Ayaşta toprağa verilmiştir.
Odamızın süreli yayını Mühendis ve Makina Dergisine Hakem olarak ciddi katkıları olan Sevgili Hocamıza rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.