MMO ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ?NDE "ÜYE EĞİLİM BELİRLEME TOPLANTISI" GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ankara Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
03 Mart 2014
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
01 Mart 2014 tarihinde MMO Çankırı İl Temsilciliği?nde, Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Özkalender?in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda; üyelerin talepleri, sıkıntı, öneri ve dilekleri dinlenerek, Çankırı İl Temsilciliği Yürütme Kurulu?na aday olmak isteyenlerin isim belirlemesi yapıldı.
Toplantıya; MMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Özkalender, Sayman Üye Alaaddin Eksin, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Seyit Ali Korkmaz ve Şube Müdür Vekili Cenk Lişesivdin`in yanı sıra, MMO Çankırı İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Şirin Duman, Yürütme Kurulu Sayman Üyesi Mustafa Talat Büyükkavukçu, teknik görevli Taner Irmak ve üyelerimiz katıldı.