"KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ" EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ankara Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
18 Kasım 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Sunumunu Metalürji Mühendisi Kemal Başak?ın yaptığı, "Kalite Yönetim Sistemleri" konulu eğitim, 17 Kasım 2013 tarihinde, MMO Suat Sezai Gürü Toplantı Salonu'nda, 12 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Yeni mezun ve işsiz mühendisler için yapılan eğitimde; "hedeflenen kalitenin gerçekleşmesi amacı ile sürdürülen planlı ve sistematik faaliyetlerin bütünü olan kalite yönetim sistemlerinin tarihsel gelişim süreci, kalite özellikleri, süreç yönetim prensipleri" gibi konular ele alındı.