"BİOMAS İLE KÖMÜRÜN BİRLİKTE DEĞERLENDİRMESİ" KONULU SÖYLEŞİ YAPILDI
Ankara Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
17 Aralık 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6452_13_38_45_0.jpg)
Sunumunu Haluk DİRESKENELİ'nin yaptığı "BİOMAS ile Kömürün Birlikte Değerlendirmesi" konulu söyleşi, 16 Aralık 2009 tarihinde MMO Ankara Şube Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Açılış konuşmasını, MMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sadettin ÖZKALENDER‘in yaptığı söyleşiye 37 kişi katıldı. Söyleşi sonunda, sunumu gerçekleştiren Haluk DİRESKENELİ‘ye katkılarından dolayı, ŞYK Başkan Vekili Sadettin ÖZKALENDER tarafından teşekkür plaketi verildi.