BİLGİSAYAR EĞİTMENLERİMİZE PLAKET VERİLDİ
Ankara Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
03 Haziran 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/30110_10_59_49_0.jpg)
31 Mayıs 2013 tarihinde İTÜ Evi?nde düzenlenen yemekte, MMO Ankara Şube Bilgisayar Eğitmenlerine, çalışmalarından dolayı teşekkür plaketleri verildi.
MMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Ö. Varlık Özerciyes, Yönetim Kurulu Üyeleri İzzet Seferbeyoğlu, Fırat Özer, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Haydar Dirik, Kenan Kuvvet, Nihat Ercanlı ve Şube Teknik Görevlilerimizin de katıldığı törende, 40 eğitmenimize plaketleri verildi.