ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE YÖNELİK MESLEK TANITIM WEBİNARLARI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişimi için her zaman, her koşulda VARIZ!

Öğrenci üyelerimizden bizlere aktarılan bilgiler doğrultusunda, mühendislik öğrencilerinin en çok bilgi edinmek istediği konulardan birisinin, çalışmaya başladıktan sonra yapacakları işlerin içeriği olduğunu belirledik. Her mühendislik disiplini içerisinde birçok farklı uzmanlık alanı olması sebebiyle, çalışılan sektör ve alan aynı okuldan mezun mühendislerin bile çok farklı konseptlerde çalışmalarını gerektiriyor. Bu sebeple, mühendislik öğrencilerinin mezun olmadan bu konularda bilgilenmeleri ve bu bilgiler ışığında okul hayatlarını ve gelişimlerini sürdürmeleri büyük önem kazanmaktadır.

 

NOT:

•         Eğitim programlarına kayıt yaptıran üyelerimize, webinar linki eğitimler başlamadan 2 saat önce SMS ve mail yoluyla  gönderilecektir.

•         Eğitim programına kayıt yaptıran üyelerimizin gerekli kontrolleri yapmak için http://mmo.kim/hrq8 linkini kullanması gerekmektedir.

•         Daha önceki düzenlediğimiz webinar slaytlarına ulaşmak için tıklayınız : http://mmo.kim/7mnv

 

Eğitim Adı

Eğitmen Adı

Etkinlik Tarihi

Etkinlik Linki

Tasarım Mühendisliği Nedir ve Yapısal Analiz Mühendisliği Nedir? Çalışma Alanları Nelerdir?

Yasin GARGI/Umur Barış DUMANAY

16.04.2021

18:00

https://makina.mmo.org.tr/egitim/6089

Tesisat Mühendisliği Nedir? Çalışma Alanları Nelerdir?

Orhan Murat Gürson

19.04.2021

19:00

https://makina.mmo.org.tr/egitim/6086

Kalite Mühendisliği Nedir? Çalışma Alanları Nelerdir?

İlker ERGÜN

21.04.2021

19:00

https://makina.mmo.org.tr/egitim/6085

Bakım Onarım Mühendisliği Nedir? Çalışma Alanları Nelerdir?

Andaç KARA

28.04.2021

19:00

https://makina.mmo.org.tr/egitim/6088

Üretim/İmalat Mühendisliği Nedir? Çalışma Alanları Nelerdir?

Candaş URUNGA

29.04.2021

19:00

https://makina.mmo.org.tr/egitim/6087

Kimler Katılabilir:

•         Eğitimler ücretsiz olup tüm öğrenciler davetlidir.