30 KASIM 2022 TARİHİNDE ASANSÖR SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE "ASANSÖR SEKTÖR BULUŞMASI" ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
30 Kasım 2022 - 23 Ocak 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202023-01-23%20at%2011.12.36%20%282%29.jpeg)
30 Kasım 2022 tarihinde MMO Özdemir Çamurdan Seminer Salonunda, Sektöre dair sorunlar ve mevzuatlara dair görüşlerin paylaşıldığı "Asansör Sektör Buluşması" etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerem Şahin, Şube Asansör Komisyon Başkanı Tolga Kızılok, Şube Asansör Birim Sorumlusu Ömer Ürger ve Asansör sektöründe çalışan üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.