13 KASIM 2010 TARİHİNDE "EREN - ONUR DEMİRCAN HALI SAHA TURNUVASI" BAŞLADI
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
13 Kasım 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/12064_16_25_04.jpg)
Geçen yıl trafik kazasında vefat eden öğrenci üyelerimiz Eren ve Onur DEMİRCAN anısına, Yönetim Kurulu Üyeleri, Öğrenci Üyeler ve Teknik Görevliler'den oluşan takımların katılımıyla düzenlediğimiz 13 Kasım-11 Aralık 2010 tarihlerinde devam edecek olan 2.Eren-Onur DEMİRCAN Halı Saha Turnuvası,MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATICI'nın açılış konuşmasıyla başladı.