11 ARALIK 2022 TARİHİNDE ASANSÖR FİRMA SAHİPLERİNE "ASANSÖR SEKTÖR BULUŞMASI" ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
12 Aralık 2022 - 23 Ocak 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202023-01-23%20at%2011.11.12.jpeg)
11 Aralık 2022 tarihinde MMO Özdemir Çamurdan Seminer Salonunda, Sektöre dair sorunlar ve mevzuatlara dair görüşlerin paylaşıldığı "Asansör Sektör Buluşması" etkinliğinin ikincisi düzenlendi. Etkinliğe Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerem Şahin, Şube Asansör Komisyon Başkanı Tolga Kızılok, Şube Asansör Birim Sorumlusu Ömer Ürger ve Asansör firma sahiplerinin katılımıyla gerçekleşti.