11 ARALIK 2010 TARİHİNDE II. EREN - ONUR DEMİRCAN HALI SAHA TURNUVASI FİNAL MAÇI İLE TAMAMLANDI
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
11 Aralık 2010
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/12325_09_55_38.jpg)
Geçen yıl trafik kazasında vefat eden öğrenci üyelerimiz Eren ve Onur DEMİRCAN anısına, Yönetim Kurulu Üyeleri, Öğrenci Üyeler ve Teknik Görevliler'den oluşan takımların katılımıyla düzenlediğimiz 13 Kasım-11 Aralık 2010 tarihlerinde devam eden 2.Eren-Onur DEMİRCAN Halı Saha Turnuvasında zevkli ve çekişmeli geçen final karşılaşmasını Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin oluşturduğu takım kazandı.Dereceye giren takımlara madalyaları ölen ikiz kardeşlerin Ankara’da yaşayan annesi Necla, babası Süleyman ve ağabeyi Evrim Demircan tarafından verildi.MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin Atıcı turnuva anısına Demircan ailesine ikiz kardeşler ile turnuvayı simgeleyen bir fotoğraf hediye etti.