06 EKİM 2022 TARİHİNDE ATÜ REKTÖR YARIMCISI VE MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI HASAN KURTARAN'I VE ATÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI NEŞE YALÇIN'I ZİYARET ETTİK
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
07 Ekim 2022
06 Ekim 2022 tarihinde ATÜ Rektör Yardımcısı Makina Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Kurtaran'ı ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Neşe Yalçın'ı ziyaret ettik. Ziyarete Şube Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kerem Şahin ve Şube Müdürü Hikmet Pekdur katıldı.