04 OCAK 2023 TARİHİNDE OSMANİYE İL TEMSİLCİLİĞİ GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
05 Ocak 2023
04 Ocak 2023 tarihinde MMO Osmaniye İl Temsilciliğimizde, MMO Denetleme Kurulu Üyesi Erdal Taş, MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Galip Uncu, Şube Yönetim Kurulu Saymanı Selda Şengül, MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Mert Can, Şube Müdürü Hikmet Pekdur, MMO Osmaniye İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Üyeleri ve 25 üyemizin katılımı ile MMO Osmaniye İl Temsilciliği Genel Üye toplantısı gerçekleştirildi. Meslekte 25. 40. ve 50. yılını dolduran üyelerimize plaketleri takdim edildi.