TEMEL BİLİRKİŞİLİK EĞİTİMİ
Adana Şubesi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/%C3%96NEML%C4%B0%20DUYURU_1.jpg)
03 AĞUSTOS 2017 TARİHLİ RESMİ GAZETEDE YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİREN BİLİRKİŞİLİK YÖNETMELİĞİ KAPSAMINDA YAPILACAK BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMLERİ DÜZENLEME YETKİSİ ODAMIZA VERİLMİŞTİR. ADLİYEDE BİLİRKİŞİLİK YAPMAK İÇİN TÜM MESLEK DALLARININ 4 GÜNLÜK ''TEMEL BİLİRKİŞİLİK EĞİTİMİ'' ALMALARI ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR. BEŞ YILLIK MESLEKİ KIDEM KAZANMIŞ TÜM KATILIMCILAR ŞUBEMİZE ÖN KAYIT YAPTIRARAK AÇILACAK EĞİTİMLERE BAŞVURUDA BULUNABİLİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0322 232 64 20 -115 VEYA 0530 640 91 78