8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Konya Şubesi

“MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI KONYA ŞUBESİNDE KADIN ÜYELERLE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ ”

 

     8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle 'Kadın Girişimci: Kalbin Beyne Giden Yoluna Yolcu Olmak' konulu söyleşi düzenlenmiştir.

          Dr. Isıl KESKİN ŞAHAN’ın sunumuyla online olarak gerçekleştirilen etkinlikte; kendi işlerini kurup geliştirmek isteyen kadın girişimcilerimizin yeni iş modelleri geliştirebilmek, yeni yönetim alışkanlıkları kazanabilmek, bütçe ve maliyetlerini yönetebilmek, günümüz dünyasında işlerini büyütebilmeleri için gerekli olan ‘Yönetsel Becerileri’ geliştirmeleri, kurulacak firmaların kurumsal ve uzun ömürlü işletmelere dönüşmesi gibi konuların vurgulandığı söyleşiye kadın üyelerimiz ve üyelerimizin yakınları katılım sağlamıştır.       

     Kuruluş amacı üyelerine hizmet olan Odamız, bu amaç doğrultusunda etkinlikler düzenlemeye devam etmektedir. Odamıza kayıtlı kadın üyelerimiz arasındaki kaynaşmayı, dayanışmayı ve birlikteliği artırmak Dünya Kadınlar Günündeki en önemli amacımızdır.

          Tarihimizin en eski dönemlerinden içinde bulunduğumuz güne kadar toplumsal hayatımızın, millet ve devlet yapımızın odağında yer alan, yaşamımızın doğumundan ölümüne kadar her anda varlıklarıyla onurlandığımız, nesillerin eğitiminde ve yetişmesinde sevgi ve şefkat karşılığı veren kadınlarımızın bu vesile ile Dünya Kadınlar Günü'nü tekrar kutluyoruz.

 

                                                                                                                                                               Erdal TOZOĞLU

                                                                                                                                                    Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi