VI. ENERJİ VERİMLİLİĞİ KONGRESİNE GİDERKEN

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

30 Kasım 2021

VI Enerji Verimliliği Kongresi’ne Giderken etkinlikleri kapsamında "Türkiye’nin Enerji Görünümü" Kasım 2021 sunumu ve söyleşisi gerçekleştirildi.

VI Enerji Verimliliği Kongresi’ne Giderken etkinlikleri kapsamında, Dünyadaki ve Ülkemizdeki enerji üretimi ve tüketimi ile ilgili enerji politikalarının rakamsal verilerle ortaya konularak yorumlandığı “Türkiye’nin Enerji Görünümü” sunumu ve söyleşisi, 25.11.2021 tarihinde dijital platform üzerinden 282 katılımcının iştiraki ile gerçekleştirildi.

Dünyadaki ve Türkiye’deki enerji trendleri, Birincil Enerji Kaynakları kullanımı, Elektrik Enerjisi Üretimi ve Tüketimi, Ülkemizdeki Yenilenebilir Enerji Kaynakları, YEKDEM, Paris Anlaşması gibi konuların değerlendirildiği sunumu, MMO Enerji Çalışma Grubu üyelerimiz, Oğuz TÜRKYILMAZ, Orhan AYTAÇ ve Yusuf BAYRAK gerçekleştirdi. Katılımcıların  soru ve yorumları ile katkıda bulundukları tartışma bölümünde, mevcut ve ileriye dönük enerji politikalarına yönelik öneriler paylaşıldı.