TÜRKİYE'DE ENERJİ TÜKETİMİ VE EKONOMİK KRİZ PANELİ GERÇEKLEŞİRİLDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

11 Ocak 2023

Günümüzde; Ürün Maliyetlerinin en büyük girdilerinden biri, yaşam kalitesi açısından ihtiyaçların karşılanmasındaki maliyetler olarak Enerji Tüketimi en çok konuştuğumuz konulardan biri haline gelmiştir. Dünyada ve bölgemizde yaşanana enerji savaşlarının sonuçlarını hep birlikte yaşıyoruz. Konun uzmanı olan panelisteler ile Enerji Tüketimini, Enerji Piyasalarını ve Çözüm Önerilerini “TÜRKİYE’DE ENERJİ TÜKETİMİ VE EKONOMİK KRİZ” konulu panelde konuşuldu.

Makina Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubelerinin katkısı ile TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu olarak 21.01.2023 tarihinde Saat 14:00 de Kocaeli Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Panelde konular, Enerji Dönüşümünün Ekonomi ve Jeopolitiği, Elektrik Enerjisinde Piyasa Uygulamaları ve Türkiye Enerji Tüketiminde Temel Sorunlar ve Çözüm Önerileri başlıklarında irdelenmiştir. 

Panelde konuşulan konulara ilişkin sunumlara aşağıdaki eklerden ulaşabilirsiniz.