İZMİRGAZ İLE KAZAN KONTROL PROTOKOLÜ İMZALADIK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz ile İzmirgaz arasında kazan ve kazan dairelerinin kontrolü doğrultusunda 14 Haziran 2021 tarihinde bir protokol imzalandı.

Şubemiz ile İzmir Doğalgaz arasında merkezi sistem doğal gaz kazan dairelerinin uygunluğunun denetlenmesine ve kazanların periyodik kontrollerinin yapılmasına ilişkin protokol imzalandı. İzmirgaz merkez binasında gerçekleşen imza töreninde protokole Şubemiz adına Yönetim Kurulun Başkanı Melih Yalçın, İzmir Doğalgaz adına ise Genel Müdür Ahmet Yetik imza koydu. 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olacak protokol çerçevesinde İzmir Doğalgaz sorumluluğu altında bulunan konut ve küçük tüketimli tesislerde yapılacak olan merkezi sistem doğalgaz kazan dairesi yerleşim uygunluk denetiminin yanı sıra, kazan dairelerinde kullanılan sistemlerin yürürlükte bulunan yönetmelik ve standartlara uygunluğu Şubemiz tarafından periyodik olarak denetlenerek rapor edilecek.