“DÜŞÜNÜRLERİ VE AKTİVİSTLERİ İLE FEMİNİST HAREKET” KİTABIMIZ YAYIMLANDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz Kadın Mühendisler Komisyonu tarafından hazırlanan "Düşünürleri ve Aktivistleri ile Feminist Hareket” kitabı, PDF formatında yayımlandı.

 

Değerli Üyelerimiz,

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Kadın Mühendisler Komisyonu tarafından hazırlanan "Düşünürleri ve Aktivistleri ile Feminist Hareket" adlı derleme kitabı, 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Günü anısına bir armağan olarak ekte PDF formatında tarafınıza sunuyoruz.

Bu kitap, beş mühendis kadının, bir yılı aşkın sürede bir arkeolog titizliği ile tarihin unutturulmuş sayfaları arasından gün yüzüne çıkardığı bilim insanı, sanatçı ve düşünür 45 kadının kısa yaşam öykülerini, mücadeleleri ve üretimlerinden önemli örnekleri derlemesiyle ortaya çıktı.

Pandemi nedeniyle etkinliklerde buluşamadığımız bu dönemde, siz değerli üyelerimize en güzel  hediyenin bir kitap olacağını düşündük. Kitabımızın, toplumu oluşturan tüm bireyler ile eşit, özgür ve mutlu bir dünyanın kurulmasına bir damla da olsa katkıda bulunmasını diliyoruz.

Saygılarımızla.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası
İzmir Şubesi

 

Linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz: "Düşünürleri ve Aktivistleri ile Feminist Hareket"