ÇİĞLİ BELEDİYESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Şubemiz ile Çiğli Belediyesi arasında araç kaldırma platformu, araç asansörleri gibi cihazların uygunluk değerlendirmesi ve periyodik kontrolleri konusunda 1 Haziran 2021 tarihinde bir protokol imzalandı.

Şubemiz ile Çiğli Belediyesi arasında, belediye sınırları içerisinde yer alan özel-kamuya açık yapılar ve otoparklardaki araç kaldırma platformu, katlı mekanik otopark sistemleri ve araç asansörlerinin uygunluk değerlendirmesi ve periyodik kontrollerine ilişkin bir protokol imzalandı. Çiğli Belediyesi binasında imzalanan protokole Şubemiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yalçın, Çiğli Belediyesi adına ise Başkan Utku Gümrükçü imza koydu.

Protokole göre, ilçede bulunan kamu ve özel kullanıma açık yapılar ve otoparklardaki araç kaldırma platformu, katlı mekanik otopark sistemleri ve araç asansörlerinin tescile esas kontrolleri ve yılda en az bir kez periyodik kontrolleri 31 Aralık 2024 tarihine kadar Şubemiz tarafından gerçekleştirilecek.