TÜM ÜYELERİMİZİ, ŞUBEMİZİN GENEL KURULUNA VE SEÇİMLERİNE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ

×

Hata mesajı

 • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Tüm üyelerimizi, 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde yapılacak olan Şubemiz 14. Olağan Genel Kurul ve Seçimlerine katılmaya davet ediyoruz.

Değerli Üyelerimiz,

Ülkemizin birçok sorunla dolu bu sancılı sürecinde, şubemizin de içinde yer aldığı meslek odalarmızın Genel Kurul ve Seçim süreçleri yaklaşıyor.

Demokrasimizin tüm kurum ve kurullarının çeşitli iktidar hesaplarıyla sorumsuzca yıpratıldığı ve susturulmaya çalışıldığı, ekonomik krizin bedelinin emekçilere ödetildiği, meslek örgütlerimize yönelik çeşitli hesapların açıkça görülür olduğu bu günlerde mühendis ve yurttaş sorumluluğuyla katılacağınız Şube Genel Kurul ve Seçimleri, Odamızın ve Şubemizin daha güçlü bir kurumsal yapıyla yoluna devam etmesine katkıda bulunacaktır. TMMOB’nin eşitlikten, özgürlükten, demokrasiden, laiklikten ve barıştan yana toplumcu mücadele çizgisini yarınlara taşıyabilmek için, kişisel ihtiraslarını ve dar grup çıkarlarını TMMOB’nin ihtiyaçlarının önüne koymadan mücadele edecek tüm ilerici, çağdaş, yurtsever meslektaşlarımızın ortak aklına, dayanışmasına ve birlikteliğine ihtiyacımız var. 

Şube Genel Kurulu, 12 Şubat 2022 tarihinde Denizli Barosu Konferans Salonu'nda,  Seçimler ise 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde Şube Hizmet Binası'nda yapılacaktır.

Tüm üyelerimizi, Şube çalışmalarımızın geliştirilmesine yönelik görüş ve önerilerini dile getirmek ve yeni dönem yönetim kurulunu seçmek üzere Şube Genel Kurulu’na ve Seçimlerine katkı ve katılımda bulunmaya davet ediyoruz. 

Saygılarımızla,

13. Dönem Yönetim Kurulu 

 

Genel Kurul ve Seçim Süreci

Genel Kurul Toplantısı

Yer: Denizli Barosu Konferans Salonu / Adalet Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No:3/A Merkezefendi - Denizli

Tarih&Saat: 12 Şubat 2022, 13:00

Seçimler

Yer: TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Hizmet Binası

Tarih&Saat: 13 Şubat 2022, 09:00-17:00

 

Genel Kurul Toplantısı Gündemi 

1. Gün

 1. Açılış, kayıt
 2. Başkanlık Divanı Seçimi
 3. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
 4. Şube Yönetim Kurulu Başkanı'nın Açılış Konuşmaları
 5. Konuk Konuçmacıların Konuşmaları
 6. Şube Çalışma Raporu ve Şube Mali Raporu'nun Genel Kurula Takdimi
 7. Şube Çalışma Kurulu ve Mali Raporu'nun Değerlendirilmesi 
 8. Dilek ve Öneriler
 9. Adayların Belirlenmesi 
  9.1 Şube Yönetim Kurulu Adaylarının Belirlenmesi (7 Asıl, 7 Yedek)
  9.2 Oda Merkez Genel Kurulu Delegelerinin Belirlenmesi (39 Asıl, 39 Yedek)

2. Gün

 1. Seçimler