T.C ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI YETKİ BELGESİ YENİLENDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener ve Saymanı Bedri Tekin ile T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yetkilileri arasında Enerji Yöneticisi ve Etüt-Proje Eğitim faaliyetleri için 12 Ağustos 2021 tarihinde yetkilendirme sözleşmesi imzalanmış, “Yetki Belgesi” (ETKB-YK-07) yenilenerek yetkilendirmemiz 2026 yılına kadar devam edecektir.

2 Mayıs 2007 tarih ve 26510 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren 5627 sayılı Enerji  Verimliliği Kanunu ve 25 Ekim 2008 tarih ve 27035 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren  “Enerji  Kaynaklarının ve Enerjinin Kullanımında Verimliliğin Arttırılmasına Dair Yönetmelik” kapsamındaki Makina Mühendisleri Odası faaliyetleri 2009 yılından beri sürdürmektedir. Yetkinin yenilenmesi ile Makina Mühendisleri Odası; Enerji Yöneticisi Eğitimleri ile Bina ve Sanayi alanındaki Etüt Proje Eğitimleri düzenleme ve Enerji Verimliliği Şirketlerini yetkilendirme konularındaki faaliyetlerini devam ettirilecektir.

Eğitimlerle ilgili detaylı bilgi ve başvuru yapmak için aşağıdaki adres ve telefonlarla irtibata geçilmesi gerekmektedir.

MMO Uygulamalı Eğitim Merkezi 
Sanayi Mah. Çarşı Yapı Sitesi D Blok No:22 İZMİT / KOCAELİ (KOÇTAŞ Alışveriş Merk. Arkası.)  
Tel: (0 262) 335 33 96