12. KAYNAK TEKNOLOJİSİ ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

KAYKON 2021 heyecanı yaklaşıyor…

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Ankara Şube tarafından, 19-20 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kaynak Teknolojisi 12. Ulusal Kongre ve Sergisi'nin hazırlıkları tamamlanmak üzere…

Kaynaklı İmalat Alanlarında İSG Uygulamaları,

Tahribatsız Muayene Alanındaki Gelişmeler , Yeni Uygulamalar ve Etkin  Örgütlenme Faaliyetleri,

Kaynak Teknolojisi Uygulamalarında Sayısal , Mobil Teknoloji ve Uzaktan Yönetim,

Endüstri 4.0 ve ilgili Kaynak Teknolojileri Uygulamaları

olarak belirlenen ana temalar ışığında KAYKON 2021’de bu yıl,  yeni teknolojik gelişmelerin uygulamaya geçirilmesi, endüstrinin talepleri, yaşanan sorunlar ve olası çözüm önerilerinin ortaya konulduğu bir tartışma ortamı oluşturulması hedefleniyor.

Meslek ve uzmanlık alanlarıyla ilgili gelişmeleri tartışmaya açmak, görüş ve önerilerini yetkililere iletmek, kamuoyunu bilgilendirmek ve ilgili taraflarla birlikte çözüm önerileri üretmek amacıyla çok sayıda etkinlik düzenleyen Makina Mühendisleri Odası (MMO) tarafından ilki 1997 yılında gerçekleşen kaynak teknolojileri kongrelerinin bu yıl on ikincisi düzenleniyor.

Kaynak Teknolojisi Kongresi aracılığıyla bilgiyi üreten ve bu bilgiye ihtiyaç duyan, kullanan ve geliştirilmesine yardımcı olan tarafların aynı platformda buluşturulması amaçlanıyor.

19 - 20 Kasım 2021 tarihleri arasında ANFA ALTINPARK FUAR VE KONGRE MERKEZİ'nde gerçekleştirilecek olan ve birçok üniversite tarafından desteklenen KAYKON 2021’de çok sayıda sektör temsilcisi firmanın katılımıyla iki gün boyunca sürecek bir de sergi yapılacak.  

KAYKON 2021 BROŞÜRÜNE EKTE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Tel: 0312 417 87 14 - Dahili: 1302  Faks: 0312 417 87 81  E-posta: kaynakkongresi [at] mmo.org.tr